|
|
|
|
朗屏西鐵站集合起步, 沿媽橫路前行 20081218(1) Viewed: 435 times.
|
| 接青山公路屏山段, 轉左入新起村街, 入唐人新村街轉右, 穿沙井路, 接唐人新村街入山下村, 上溯洪水北坑, 離澗上洪水山(297m), 過南脊落山接洪水西坑下降, 坑中大休. 休後續下降洪水西坑至洪水坑灌溉水塘, 塘邊小路出水壩, 落馬路. 轉左至礦場前入澗上溯丹桂右坑. 離澗上山脊接小路至裂挑坑(九徑北坑?)下午茶. 茶後過左邊山脊覓路落引水道(麥理浩徑第10段), 轉左沿引水道行一段轉右落顯發里, 轉左沿青山公路青山灣段行至青善遊樂場洗白白 20081218(2) Viewed: 533 times.
|
| 朗屏西鐵站C出口集合
PC180001 Viewed: 333 times.
|
| 朗屏西鐵站C出口
PC180002 Viewed: 304 times.
|
|
|
|
|
|
起步
PC180003 Viewed: 305 times.
|
| 落電梯
PC180004 Viewed: 268 times.
|
| 到地面一個U轉
PC180005 Viewed: 344 times.
|
| 西鐵站旁小路 - C出口
PC180006 Viewed: 351 times.
|
|
|
|
|
|
經朗屏西鐵站B出口
PC180007 Viewed: 289 times.
|
| 過馬路橫過屏會街
PC180008 Viewed: 307 times.
|
| 接媽橫路
PC180009 Viewed: 328 times.
|
| 朗庭園
PC180010 Viewed: 335 times.
|
|
|
|
|
|
過對面路
PC180011 Viewed: 295 times.
|
| 紅燈, 停 ! "交通規則要遵守, 安全第一, 命長久!"
PC180012 Viewed: 284 times.
|
| 經朗邊中轉房屋
PC180013 Viewed: 348 times.
|
| 青山公路 - 屏山段
PC180014 Viewed: 333 times.
|
|
|
|
|
|
又過馬路
PC180015 Viewed: 267 times.
|
| 有油站,轉左入新起村街
PC180016 Viewed: 349 times.
|
| 分岔位, 沿新起村街直去
PC180017 Viewed: 304 times.
|
| 接唐人新村街轉右
PC180018 Viewed: 272 times.
|
|
|
|
|
|
沿唐人新村街前行
PC180019 Viewed: 257 times.
|
| 轉左入沙井路
PC180020 Viewed: 242 times.
|
| 經金碧花園
PC180021 Viewed: 272 times.
|
| 前面分岔位轉左入唐人新村街
PC180022 Viewed: 326 times.
|
|
|
|
|
|
PC180023 Viewed: 262 times.
|
| 橫過漢朗路
PC180024 Viewed: 286 times.
|
| 過橋入山下村
PC180025 Viewed: 235 times.
|
| 水渠邊小休等齊人
PC180026 Viewed: 282 times.
|
|
|
|
|
|
蘇Sir簡介是日路線
PC180027 Viewed: 261 times.
|
| 起步, 往洪水山方向去
PC180028 Viewed: 281 times.
|
| 經枸杞田
PC180029 Viewed: 232 times.
|
| PC180030 Viewed: 282 times.
|
|
|
|
|
|
洪水山在前
PC180031 Viewed: 248 times.
|
| 穿枸杞田
PC180032 Viewed: 239 times.
|
| 過木欄
PC180033 Viewed: 278 times.
|
| 繼續穿田
PC180034 Viewed: 247 times.
|
|