FrankieYam :: Hong Kong Park - Oct :: PICT0038
Upload Date:10-28-2007 21:59:53
Viewed:149
First Photo Previous Photo 8 (of 32) Next Photo Last Photo
PICT0038
DiMAGE F300
7.8mm (35mm equivalent: 38mm), f/4.0, 0.022 s (1/45), iso64