FrankieYam :: 美麗回憶 x Naoki :: DSC01500
Upload Date:01-19-2016 21:46:14
Viewed:46
www.fotop.net我很喜歡攝影, 卻不懂得攝影! . . . 攝影集主題攝影美麗回憶 x Naoki
First Photo Previous Photo 17 (of 155) Next Photo Last Photo
DSC01500
ILCE-7M2
50.0mm (35mm equivalent: 50mm), f/2.2, 0.0080 s (1/125), iso800