FrankieYam :: Skagsanden beach :: P2140759
Upload Date:08-27-2024 18:11:07
Viewed:6
First Photo Previous Photo 12 (of 44) Next Photo Last Photo
P2140759
OM-5
14.0mm (35mm equivalent: 28mm), f/8.0, 0.0063 s (1/160), iso3200