FrankieYam :: Skagsanden beach :: P2140770
Upload Date:08-27-2024 18:11:09
Viewed:9
First Photo Previous Photo 19 (of 44) Next Photo Last Photo
P2140770
OM-5
14.0mm (35mm equivalent: 28mm), f/8.0, 0.067 s (1/15), iso250