Danny & KaKi :: 25Dec 2018 :: 5B4E1376-28F7-4E3F-B366-EB655F60EBEC
Upload Date:01-29-2019 00:58:23
Viewed:99
www.fotop.netOur HomeOur Garden - 我們的環遊世界特集Christmas in Japan 201825Dec 2018
First Photo Previous Photo 56 (of 57) Next Photo Last Photo
5B4E1376-28F7-4E3F-B366-EB655F60EBEC
iPhone 7
4.0mm (35mm equivalent: 28mm), f/1.8, 0.200 s (1/5), iso100