Roger Leung :: *Q Model - I am a women (Wu Ching 胡睛) @2022.01.26 相館 My-Studio :: DSC00029
Upload Date:02-16-2022 03:08:31
Viewed:60
First Photo Previous Photo 27 (of 36) Next Photo Last Photo
DSC00029
ILCE-7M4
29.0mm (35mm equivalent: 29mm), f/2.8, 0.017 s (1/60), iso500